Programowanie > Asembler

Propozycja współpracy

<< < (2/4) > >>

kajman:
Witam, nie wiem czy to jeszcze aktualne, ale również chciał bym się włączyć do współpracy. W asemblerze mam nie wielkie doświadczenie ale, czuje że zostanę przy nim na dłużej, interesuje mnie głównie programowanie sterowników i inżynieria wsteczna. Znam też inne języki programowania, takie jak C czy Pascal. Dodam jeszcze że mam sporą wiedzę o użytkowaniu systemu Linux. Na odp. czekam w poście lub e-mailem.

Nevar:
Ogłoszenie jest jeszcze aktualne. Pomysł jednak nieznacznie się zmienił i teraz mam zamiar programować system głównie w języku C. Więcej informacji udzielam bezpośrednio na mailu.

mangado:
Ja cie Nevar zam..uje!
Czyżby jednak witamina C++?
:D :D :D

No ale... jednak...
Do jajka to nie obędzie się bez domieszki assemblerowej...
Na samej wytaminie to nie pojadymy! :P

A tak poza tym!

kajman, flipflop, Nevar, meldować się na  irc.freenode.net w kanalizacji #osdev.pl!!!
MAĆ!!!

Nevar:
Wiadomo, że na początku bez asm się nie obejdzie. Miałem zamiar podzielić kernela na dwie części i pierwszą napisać w C, a drugą w C++. Ta część C++ miała by być w miarę możliwości na takim poziomie niezależnym od sprzętu.

O racja zapomniałem o kanale IRC, postaram się tam wpadać częściej.

devport:
Hej, myślę, że nadal było by fajnie wziąć się za ten projekt... (mikro jądro w ASM).
Sam staram się coś tam rzeźbić :) ale kiepsko mi wychodzi (mało strasznie czasu... rodzinka itp.)
Ale myślę o tym dość intensywnie :P
Jajko z obsługą fat12 (początek, później fat32) i reszta to ładowne z plików jako moduły.
Pożyjemy zobaczymy :D

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej